Top


به میوه سرای اینترنتی میوه نت خوش آمدید

با توجه به معضلات زندگی امروزی اعم از ترافیک سنگین و نبودن محل پارک خودرو و کمبود وقت جهت رسیدگی به کارهای روزمره و ... پس از تحقیق و تفحص لازم تصمیم به راه اندازی سایت میوه نت کردیم تا بتوانیم محصولات موردنیاز شما را راحتی و با صرف کمترین وقت و هزینه با بهترین کیفیت و در حداقل زمان ممکن به صورت رایگان ارسال کنیم.

در دهه های اخیر بستر اینترنت این امکان را فراهم آورده است که محصولات مورد نیاز به طور مستقیم و با حذف واسطه ها به دست مصرف کنندگان نهایی برسد.شما با اعتماد به سایت میوه نت می توانید با خیال راحت زمان خود را مدیریت کرده و صرف امور مهم خود و خانواده تان کنید.

فروشگاه اینترنتی میوه نت با هدف ترویج فرهنگ تغذیه سالم و تسهیل امکان خرید برای خانواده های امروزی تاسیس شده است.

از مزایای خرید آنلاین میوه و تره بار

1-صرفه جویی در زمان  2- کاهش ترددهای غیر ضروری در خیابان ها پر ترافیک امروزی3- عدم نیاز به پیدا کردن محل پارک خودرو 4- عدم نیاز به حمل نایلکس های سنگین و پیشگیری از کمردرد و دردهای مفصلی دیگر5- دسترسی به محصولات تازه و با کیفیت برحسب نیازو ضرورت روزانه و عدم دور ریزمیوه و تره بار و جلوگیری از اسراف و خراب میوه که در روش غیر آنلاین به دلیل حجم زیاد خریدها اتفاق می افتد.

تخصص ما تأمین میوه و تره بارازمنابع اصلی آن و تحویل آن به مشتریان با قیمت مناسب و کیفیت تضمین شده است.

این مجموعه موفقیت  خود را صرفاً درگرورضایت مشتریان خودمیداند.

کار ما تبلیغ ماست.

برای تحویل رایگان میوه و تره بار درب منزل خودتان کافی است با مراجعه به سایت سفارش دهید و محصولات را بسته بندی شده و آماده درب منزل خودتان با پیک رایگان تحویل بگیرید.

اگر محصولات خریداری شده هر ایرادی داشته باشد و به هر دلیلی مورد رضایت شما نباشد میتوانید آن را بازگشت دهید و مرجوع کنید

.در صورتی که به هر دلیلی از محصولات دریافتی خود رضایت نداشتید کافی است پس از دریافت کالا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و انصراف خود را اعلام و بدون پرداخت هزینه ای کالا را مرجوع کنید.

علیرضا ریحانی

07138333185