Top


به میوه سرای اینترنتی میوه نت خوش آمدید

با توجه به معضلات زندگی امروزی اعم از ترافیک سنگین و نبودن محل پارک خودرو و کمبود وقت جهت رسیدگی به کارهای روزمره و ... پس از تحقیق و تفحص لازم تصمیم به راه اندازی سایت میوه نت کردیم تا بتوانیم محصولات مورد نیاز شما را به راحتی و با صرف کمترین وقت و هزینه و با بهترین کیفیت و در حداقل زمان ممکن در اختیار مشتریان قرار دهیم.

بستر اینترنت این امکان را فراهم آورده است که محصولات مورد نیاز به طور مستقیم و با حذف واسطه ها به دست مصرف کنندگان نهایی برسد. شما با اعتماد به سایت میوه نت می توانید با خیال راحت زمان خود را مدیریت کرده و صرف امور مهم خود و خانواده تان کنید.

فروشگاه اینترنتی میوه نت با هدف ترویج فرهنگ تغذیه سالم و تسهیل امکان خرید برای خانواده های امروزی تاسیس شده است.

مزایای خرید آنلاین میوه و تره بار

1-صرفه جویی در زمان  

2- کاهش ترددهای غیر ضروری در خیابان ها پر ترافیک

3- عدم نیاز به پیدا کردن محل پارک خودرو

4- عدم نیاز به حمل نایلکس های سنگین و پیشگیری از کمردرد و دردهای مفصلی دیگر

5- دسترسی به محصولات تازه و با کیفیت برحسب نیازو ضرورت روزانه و عدم دور ریزمیوه و تره بار و جلوگیری از اسراف و خرابی میوه که در روش غیر آنلاین به دلیل حجم زیاد خریدها اتفاق می افتد.

6 - واگذاری تهیه اقلام مورد نیاز و پذیرایی از مهمانان شما در مراسم مختلف (مهمانی - مجالس - تولد - جلسات - مساجد - ختم و ... )

تخصص ما تأمین میوه و تره بار و فرآورده های آن شامل ژله - دسر - سالاد - تنقلات و خشکبار - دمنوش های گیاهی - آبمیوه - عرقیات و ... از منابع اصلی و تحویل آن به مشتریان با قیمت مناسب و کیفیت تضمین شده است.

این مجموعه موفقیت  خود را صرفاً درگرو رضایت مشتریان خود میداند.

کار ما تبلیغ ماست.

اگر محصولات خریداری شده هر ایرادی داشته باشد و به هر دلیلی مورد رضایت شما نباشد می توانید آن را مرجوع کنید

 

علیرضا ریحانی 

09172017390